Parkety jako podlaha pro milovníky dřeva a klasiky

Dřevěné podlahy jsou léty prověřenou variantou, kdy je životnost při správné péči skutečně dlouhá. Vytvoření tradičního vzoru parketové podlahy v kombinaci s uklidňující až lehce neutrální barvou dřeva může být ta správná volba do vašeho interiéru.

Povrchová úprava podle vkusu

Základní barvu dřevěných parket je následně možné upravovat a lehce měnit pomocí speciálních přípravků na bázi olejů či vosků. Snadno tak dosáhnete tmavších a sytějších odstínů. Kvalitní dřevěné parkety nabízí prostor i pro případnou renovaci v případě poškození vlivem používání po několik let. Stačí jen lehce přebrousit vrchní vrstvu a znovu ošetřit lakem, olejem či voskem. Při správném zacházení tyto podlahy bez problémů vydrží desítky let a se zachováním reprezentativního vzhledu.

Vyšší pořizovací cena

Drobnou nevýhodou parketové podlahy je vyšší pořizovací cena. V podstatě však jde o investici, která se po čase vrátí. Už při prvním pohledu na dřevěnou podlahu je navíc jasné, že jde o luxusně vypadající prvek interiéru s reprezentativním vzhledem vhodným pro kombinaci s moderním i starším nábytkem. Předpokladem maximální spokojenosti s parketami je však kvalitní profesionální položení, takže je potřeba vybrat osvědčenou firmu, která se zabývá přímo tímto druhem podlahy.

Novinky

Sleva!

10% sleva na laminátové plovoucí podlahy MEISTER

KONTAKTUJTE NÁS

Tel.:
Václav Horkel
mob. 775 077 987

Jaroslav Macháček
mob. 776 572 485

Iveta Kolářová
mob. 777 195 649

E-mail: vmpodlahy@vmpodlahy.cz


Prodejna Tábor
Stránského 2255
390 02, Tábor
mapa zde