Znáte všechny výhody vinylové podlahy?

Vinylové podlahy jsou velmi oblíbenou variantou podlahové krytiny do bytů i rodinných domů. Nabízí hned několik hlavních výhod, díky kterým se těší takové pozornosti. Jestli ještě přemýšlíte nad tím, zda si pořídit právě vinylovou podlahu, nenechte si ujít tento článek.

Odolnost a malé náklady na údržbu

Protože jsou vinylové podlahy v zásadě z podobného materiálu jako klasické a známé PVC, není se čemu divit, že nabídnou velmi dobrou odolnost. Nejsou citlivé na vodu, což usnadňuje pravidelné čištění, kdy je možné používání různých vytíracích spotřebičů, vysávání a podobně. Vzhledem k velké odolnosti může jít o podlahovou krytinu vhodnou i do více využívaných prostor, jako jsou vstupní haly, kuchyně a případně i koupelny. Například v porovnání s dřevěnou podlahou navíc nejsou potřeba žádné speciální pečující přípravky.

Cenová dostupnost a mnoho vzorů

Velkou výhodou vinylových podlah je hlavně cenová dostupnost. Skvěle se tak hodí pro rekonstrukci i zařizování novostavby. Správným výběrem vzoru a barevného provedení je možné opticky zvětšit interiér a dosáhnout krásného prosvětlení. K dispozici jsou však i tmavší odstíny a hodně záleží na tom, jakou máte konečnou představu o výsledku. Precizní imitace různých druhů dřeva však přináší designově velmi příjemný dojem a snadné sladění s dalším vybavením v domácnosti.

Novinky

Sleva!

10% sleva na laminátové plovoucí podlahy MEISTER

KONTAKTUJTE NÁS

Tel.:
Václav Horkel
mob. 775 077 987

Jaroslav Macháček
mob. 776 572 485

Iveta Kolářová
mob. 777 195 649

E-mail: vmpodlahy@vmpodlahy.cz


Prodejna Tábor
Stránského 2255
390 02, Tábor
mapa zde