Dřevěné podlahy

Zkuste se podívat na Vaši podlahu. Nová či zrenovovaná dřevěná podlaha dodá celé místnosti nový charakter. Podlaha je pro Váš pokoj horizontem, je to základ, na kterém stojí celá atmosféra místnosti. Ke stejně významným složkám patří i barva, osvětlení a zbytek interiéru.

Když vybíráte podlahu musíte zvažovat povahu místnosti. Je snad světlá a vzdušná a má vysoký strop? Pak může být správnou volbou tmavý druh dřeva s prknovým vzorem či ebenově naolejovaný vlys. Je-li místnost malá a nemá dostatek světla, doporučujeme lesk břízy, perlení jasanu či zlatavý nádech javoru.

Abychom Vám výběr usnadnili nabízíme:  dřevěné,  parketové ale i vlysové podlahy.

Dub :
tvrdé dřevo s měkkým vzhledem, charakteristickou kresbou let a klasické na omak. Snad proto dub je a bude favoritem dřevěných podlah. Hodí se do všech místností pro  svou skvělou vlastnost probarvování olejem.

Buk :
ideální materiál pro ložnice či jiné místnosti kde chcete navodit klidnější náladu. Tato dřevina je velice odolná vůči opotřebení, je tedy vhodná do dětských pokojů.

Javor:
kombinace jemného, světlého dřeva a tenkých, ale zřetelně viditelných let  způsobuje, že javor je vyjádřením specifického stanoviska k návrhu interiéru. Je to velice tvrdá dřevina vhodná do kuchyní a všude tam kde chcete mít světlé, svěží a zároveň trvanlivé řešení podlah

Novinky

Sleva!

10% sleva na laminátové plovoucí podlahy MEISTER

KONTAKTUJTE NÁS

Tel.:
Václav Horkel
mob. 775 077 987

Jaroslav Macháček
mob. 776 572 485

Iveta Kolářová
mob. 777 195 649

E-mail: vmpodlahy@vmpodlahy.cz


Prodejna Tábor
Stránského 2255
390 02, Tábor
mapa zde