PVC

PVC se v současné době řadí mezi nejžádanější podlahovinu, jejíž obliba stále roste díky nepřeberné nabídce dekorů a vynikajícím technickým vlastnostem.

Na naší vzorkovně najdete okolo 400 dekorů. Můžete si vybrat z nádherných dekorů prken, parket, dlažeb či kamenů.

K výhodám pořízení PVC zajisté patří jeho cenová dostupnost, dále pak technické vlastnosti jako je kročejová  neprůzvučnost, protiskluznost, jeho snadná údržba a dlouholetá záruka. Podlahovina z PVC je velice příjemná na došlap.

PVC nabízíme ve veliké škále šíří: 1m, 1,5m, 2m, 2,5m, 3m, 3,5m, 4m a 5m. To umožňuje pokládku bez nastavování pásů. Pokud je však nutno spoj udělat, provádí se chemicky bez viditelných vjemů. Pokládku PVC se snažíme vždy realizovat tak, abychom minimalizovali odpad z prořezu.

PVC má široký okruh využití. Je vhodný do domácností, komerčních prostor, ale i pro průmyslové objekty. Vhodnost použitelnosti do konkrétního objektu vybíráme dle zátěžových tříd, které mají číselné označení. Pro bytové účely je to zátěžová třída 21-22-23 (mírná, střední, vysoká bytová zátěž), pro komerční sektor 31-32-33 (mírná, střední, vysoká komerční zátěž) a pro průmyslové objekty 41-42-43 (mírná, střední, vysoká průmyslová zátěž).

Bytové PVC je příjemné na došlap a například oproti laminátovým plovoucím podlahám je výrazně teplejší a tišší. Jeho minimální kročejový hluk ocení zejména sousedi v panelákových bytech či majitelé domácích mazlíčků. PVC se snadno udržuje a čistí, nevadí mu ani rozlitá voda. Většina nabízených PVC vyhovuje vodnímu podlahovému vytápění.

Zátěžové PVC je určené pro vybavení kanceláří, obchodů, škol, nemocnic, jídelen apod. Na toto PVC jsou kladeny vysoké nároky. Je vyráběné v rolích nebo ve čtvercích.

Pro určité prostory jsou zvýšené nároky na odvod statické elektřiny a to zejména ve zdravotnictví a elektroprůmyslu. Z tohoto hlediska rozlišujeme podlahoviny na elektrostaticky vodivé  (využití např. operační sály, laboratoře) a  antistatické (využití např. počítačové sály).

Hlavním předpokladem pro splnění všech kvalitativních a technických norem pro pokládku PVC  je důležité tyto krytiny celoplošně přilepit na hladký a pevný podklad.

Z estetického i praktického hlediska je vhodné místnost u zdí olištovat. Nabízíme velkou škálu obvodových lišt. Pro přechody mezi místnostmi či různými podlahami nabízíme přechodové lišty, které jsou schopné vyrovnat se s rozdílnými výškami podlah.

Od dokonalosti po hravost – všechno je možné: VÝBĚR JE NA VÁS!

 Náš sortiment budiž pro Vás inspirací…

Novinky

Sleva!

10% sleva na laminátové plovoucí podlahy MEISTER

KONTAKTUJTE NÁS

Tel.:
Václav Horkel
mob. 775 077 987

Jaroslav Macháček
mob. 776 572 485

Iveta Kolářová
mob. 777 195 649

E-mail: vmpodlahy@vmpodlahy.cz


Prodejna Tábor
Stránského 2255
390 02, Tábor
mapa zde